Logo

Sanducar prodavam

Број на оглас: 2767040 | Објавен на: 08.09.2019, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Frizider za dlaboko zamrznuvanje od markata SIDEX kupen pred okolu 30 godini.
Dimezii :
Visina 85 sm
Dolzina 80 sm
Sirina 65 sm
Potpolno e ispraven .
Cena po dogovor.
Friziderot se naoga vo selo Mavrovo

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Brane

Потврден огласувач