1 / 5
тротинет trotinet
1.300 МКД
08.03.2019 20:15

Прилеп / Прилеп

trotinet aluminiumski
visina na racki 90 cm
nacapna povrcina 40cm

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
+38978588844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам