Logo

стол за миење коса

Број на оглас: 2768231 | Објавен на: 12.02.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


понудете цена
кожна облога на седиштето .

исто така продавам огледала , 2
држач со тркала за фризерските алати
столица за клиенти во фризенрски салон
може да добиете слики и да се договориме да ги видите , и да направиме цена за комплетен сет

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач