Logo

Za golf5 caddy touran

Број на оглас: 2770688 | Објавен на: 12.01.2019, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celisni banddas so zimski gumi 160euro 195 65 r15

072616666

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dali

Потврден огласувач