Logo

Se prodava Seat Cordoba

Број на оглас: 2774762 | Објавен на: 20.01.2019, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava seat Cordoba 44kw ima plin sistem dizna lovato.napraven servis set lamela I set rebrasti kajs poseduva I evro kuka od oprema nema samo klima registrirana do 01-23-2019 I gumi dobri ima

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 jovica