Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 17:06

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Плацот е во градежен реон со поглед кон Скопје погоден за градење куќа или викендица,со приклучок на струја вода и канализација. На 5 минути до центар.Нема ни магла ни смог.Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Коста
Потврден огласувач
077830723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам