Logo

Suzuki Jimny 1.3 2016 GODINA

Број на оглас: 2777238 | Објавен на: 16.02.2019, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Jimny

Година: 2016

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Suzuki Jimny 1.3 4x4 04.2016 godina , BENZIN+ATESTIRAN PLIN.
Dzipot e na BG tabli , registriran do 03.01.2020 godina , moze da se vidi vo sekoe vreme , so pominati realni 17.000 km. Za poveke informacii javete se na brojot 078/414-805 Vasko.
Samo za seriozni kupuvaci , ZAMENA samo za vozilo nad 2012 godina.

- CENA PO DOGOVOR-
- CENA PO DOGOVOR-

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач