Logo

Memori nad dusek

Број на оглас: 2777378 | Објавен на: 19.08.2019, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Продаваме нови, квалитетни НАД Душеци од Мемори сунгер со дебелина од 6цм за екстра удобност на вашата спална. Пружете си одмор и задоволство какво што заслужувате затоа сто здравјето е на прво место. Над душеците се со навлака на патент од Алое и имаат 5 годишна гаранција.
Праќаме по карго низ цела држава.
Јавете се за подетални информации.

5 Годишна гаранција!

Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 8300ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 5300 ден

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Elena

Потврден огласувач