Logo

Masina za susenje na alista Beko

Број на оглас: 2781512 | Објавен на: 09.04.2018, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispravna (kako nova) masina za susenje na alista ( susara ) Beko
(Masinata ima povece programi na rabota i pokraj rabotenjeto so tajmer ima i programi na rabota so senzor za vlaga.
072-218-962

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Angel