Logo

Stan 68 m2

Број на оглас: 2782475 | Објавен на: 14.01.2019, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 68 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 46.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dvosoben stan na 6-ti kat vo osumkatna zgrada so nov lift. Stanot e renoviran i se prodava polunamesten. Vo blizina e na ambulanta, gradinka, osnovno i sredno uciliste.
Se prodava za 46 000 evra.
Anes 070 348830

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Muhamed