Logo

MLIN ZA MELENJE NA ZITARICI I STRUG ZA DOBIVANJENA PILEVINA

Број на оглас: 2785529 | Објавен на: 07.08.2019, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


MLIN CEKICAR MELE SE I SESTO ZA ZITARICI I STRUG ZA DOBIVANJE PILEVINA ZA PELETI JACINA NA MOTOROT 1.5 KW 2850 vrtezi

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  STOLE

Потврден огласувач