Logo

Masina za sienje Singer

Број на оглас: 2785878 | Објавен на: 07.02.2018, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Вид на оглас: Се продава


Masina za sienje Singer vo rabotna sostojba. Oberlovka so pet konci

 Валандово

Прати Е-Маил

 trajce