Logo

BMW 530 d

Број на оглас: 2787765 | Објавен на: 13.08.2019, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530 d 2004 godina so full oprema vo odlicna sostojba

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач