Logo

Сметководство

Број на оглас: 2788756 | Објавен на: 28.09.2018, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Вид на оглас: Се продава


Професионално, брзо и квалитетно извршување на сметководствени, книговодствени услуги и даночно советување.
Ние ви ги нудиме следните услуги:
* Комплетно финансиско сметководство
* Изготвување на завршни сметки
* Пресметки за бруто плати
* Пресметки и консултации за ДДВ
* Пресметки и пријави за персонален данок
* Денарско и девизно работење
* Сите видови на извештаи (Приходи, Трошоци, Биланс на состојба, Биланс на успех)
* Извод на отворени ставки, конфирмации, опомени
* Пријава / Одјава на работници
* Персонална евиденција
* Даночен консалтинг и финансиски совети
* Сите видови на комерцијални договори
Во зависност од вашите потреби може да ви понудиме еднократни и поединечни услуги како и правни услуги кои ги вршиме за вас во соработка со адвокатска канцеларија во Скопје.
За подетални информации ве молиме да не контактирате на следните телефонски броеви:
Ирина Георгиевска 078 44 13 77
Јасмина Петрушевска 078 44 55 74
или на mail адреса: lunakonsalting2016@gmail.com
Можете да не посетите и во нашата канцеларија лоцирана во Т.Ц. Бисер, на спрат во населба Аеродром, Скопје.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Goce