Logo

VW POLO 1.2,2002 god,Klima,TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 2789144 | Објавен на: 19.02.2019, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.850 €
2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.2,2002 god,Klima,TOP SOSTOJBA
Servisirano(site filtri,maslo)
4 zimski gumi
Prednica nitu da tropni
Kola bez nikakvi vlozuvanja
CENATA E FIXNA
Zvonete na telefon ***076/544-333***
***076/544-333***

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Tode

Потврден огласувач