Logo

CITROEN JAMPY 2.0 HDI 2007 G

Број на оглас: 2790091 | Објавен на: 27.09.2019, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e registrirano cela godina.
Dozvolena nosivost mu e 1100 kg, mn mala potroshuvacka.
Napraven mu e mal servis.
Ima novi gumi sega smeneti.
pominato ima 140000 km
MOZE ZAMENA ZA POGOLEMO TOVARNO

TELEFON ZA KONTAKT 078/223-880 JANE

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  goce

Потврден огласувач