Logo

Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Број на оглас: 2790912 | Објавен на: 15.04.2019, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel corsa 1.0 1999g so klima izminata registracija 12. .2017 g. cuknata predna leva strana sacuvana karoseriski i dobar motor za povece informacii na. tel.078.845.983. Motorot prodaden e.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач