Logo

TUMOSAN Трактори од 50КС до 115КС 4х2 и 4х4

Број на оглас: 2791716 | Објавен на: 18.10.2019, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Tumosan трактори. НАЈДОБРИ НАЈКВАЛИТЕТНИ, ДОКАЖАНИ !
Аплицирајте преку IPARD и Програма за Млад Земјоделец.
Повеќе информации, цени и други модели на: 071-766-522
Отворени за соработка со сите деловни субјекти од оваа област!
Овластен дистрибутер

  eDelovi.mk

Потврден огласувач