1 / 12
Apartman vo strog centar so parking
По Договор
29.01.2023 11:40

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Адреса: Партизанска број 1, стан 74

Апартманот FANTASY 1 е луксузно опремен и потполно нов. Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2 2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бестплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: ApartmentsLAVO
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070 570 617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам