Logo

Klima polnime za samo 700 den

Број на оглас: 2792988 | Објавен на: 20.04.2019, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!АКЦИЈА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не го чекајте последниот момент да ја наполните вашата автоклима бидејќи нашиот сервис ви нуди за само 700 денари ви ја полни и проверува вашата автоклима
Акцијата трае до 31.03.2018

Ви нагласувам за само 700 денари
Тел:078360626
Facebook- Guma Centar ILINDEN

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач