Logo

Electricar - popravki na boljeri, sporeti, Klima uredi i Dr.

Број на оглас: 2793456 | Објавен на: 13.06.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Elektricar - Vrsime elektricarski uslugi i popravki na boljeri, sporeti, klima uredi, elektricni instalacii i dr.
Vrsime cistenje na boljeri i antibakterisko cistenje na klima uredi..

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач