Logo

Kverneland

Број на оглас: 2793919 | Објавен на: 12.06.2019, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovi cetvorobrazni
marka Kverneland 12 i 14
Lice za kontakt
Toni 070 471 675
070 471 675
070 471 675

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач