Logo

kuca

Број на оглас: 2793988 | Објавен на: 13.08.2019, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 240 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 240 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 85

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: ZELEZNICKA STANICA

Цена: 50.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuca na zeleznicka stanica na 3 kata ima 7 sobi 3 kupatila deloven prostor dvorno mesto od 300 m2 .ima bunar ,sistem za navodnuvanje,gradski vodovod i kanalizacija. Cenata ne e fiksna.
tel 078219015
076582222

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Oliver

Потврден огласувач