Logo

Seat Ibiza 1.4 mpi 44 kw

Број на оглас: 2795206 | Објавен на: 10.10.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Ibica 1.4 mpi 44 kw vo dobra sostojba full oprema

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Sasko