1 / 12
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA
600 €
16.05.2022 18:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

DIMCE MIRCESKI BAJNARO

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skrivnica 40m2, prizemje Garaza, Soba 30 m2 plus napraven apartman so kujna i kupatilo i WC izleguva nazat vo dvoro so posebni skalicki Sreden sprat Dnevna Trpezarija so 2 Balkoni Spalna so Balkon 2 Detski so Balkoni WC odelno od Kupatilo . Goren del WC so kupatilo Dnevna so Trpezarija izleguva na 2 Balkoni Spalna so Detska so Balkoni . Spanska Keramika Granit Italjanski Parno Solarno Internet Kameri so Domofon Dograma LESNINA Slovensks Garazna Vrata so Dalecinsko Dvor 260m2 so Bazent i letnikovec MOZE I ZA PRODAZBA 149000€ VE MOLAM SAMO SERIOZNI KUPUVACI.....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

zoran
ul,Kuzman Josifoski 67 Prilep
Потврден огласувач
075208805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам