1 / 8
PRODAVAM PLAC NIVA
1 МКД
Цената е фиксна
17.12.2020 13:09

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

5871 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

prodavam niva vo selo gornjani vo vikend naselba na mirno i tivko mesto info na tel 070 243 758 LJUBCO

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
+38972243036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам