Logo

* * * MAICI - S - M - L - XL - XXL * * *

Број на оглас: 2798556 | Објавен на: 14.10.2019, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Маички

Големина: XXL

Боја: Други

Цена: 100 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


МАИЦИ на ГОЛЕМО - Extra CENI !!!

* РАСПОЛАГАМЕ СО КФАЛИТЕТНИ МАИЦИ,
ВЕЛИЧИНИТЕ СЕ ПО ЕВРПОСКИ СТАНДАРТИ

* МАИЦИТЕ СЕ ПАМУЦНИ 150 Гр, ИСТО ТАКА ПОСЕДУВАМЕ МНОГУ БОЈИ И КОЛИЧИНИ

* ПРАКАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИА

* МАИЦИТЕ СЕ МАКЕДОНСКИ ПОРИЗВОД 🇲🇰🇲🇰

* БPOJ.. - S , M , L , XL , XXL

* Tel & Viber - 072 555 587

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  J&A

Потврден огласувач