Logo

Sisanje i banjanje na kucinja- Шишање и бањање на кучиња

Број на оглас: 2798626 | Објавен на: 17.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Бањање
Шишање
Нега на оштетено и проблематично влакно
Медицински третман против болви и крлежи
Сечење нокти
Чистење уши
тел. 078 454439

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Arina

Потврден огласувач