Logo

Ford Fusion 1.4tdci 2005god.

Број на оглас: 2798925 | Објавен на: 04.06.2019, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e odlicna mnogu ekonomicna ,zacuvana servisirana
So nejze idat i plus cetiri gumi so bandasi originalni so letni gumi..
SO KLIMA koja ladi perfektno...

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 jonce

Потврден огласувач