Logo

Golf 5 1.9 tdi

Број на оглас: 2799525 | Објавен на: 18.02.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana do 06.12.2019 god napraven e kompleten servis so realna kilometraza moze da se vidi vo sekoe vreme
Moze zamena so vasa doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач