Logo

Se prodava seat altea 2.0 / 140 prva registracija 09/2006

Број на оглас: 2801241 | Објавен на: 12.07.2019, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat altea 2.0 / 140 proizvedena 2004god Prva registracija 09/2006 registrirana do 02/2020 so zelen karton ful oprema tel:075 261 223

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач