1 / 4
regulatori za pritisok
По Договор
24.05.2023 19:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

regulatorite se novi so priklucok od 1'' precnik i se novi

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
076349932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам