Logo

Megapod prodazba i montaza na laminat

Број на оглас: 2803699 | Објавен на: 08.02.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Вид на оглас: Се продава


Megapod e kompanija koja vrsi prodazba i montaza na laminat i parket tel za kontakt 078455551

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач