Logo

toma vinkovic 419

Број на оглас: 2804435 | Објавен на: 03.04.2019, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba za toma vinkovic iimam 2 motora od 509 kultivator

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ORHAN