1 / 2
Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7
1.000 МКД
22.03.2023 11:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Od 800 den 1000 den i 1700 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Mirsad
Потврден огласувач
078284144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам