1 / 8
Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'
1.000 €
27.06.2022 02:31

Прилеп / Прилеп

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 420 do 2008 godina! Isto taka i sekakvi polovni delovi za Scania 112,113 !!! /FAP,MERCEDES,ZASTAVA,TAMCE,OMCE...

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам