Logo

АКЦИЈА на нови LED/UV лампи за нокти 48W

Број на оглас: 2809673 | Објавен на: 19.07.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


⚠️➡️АКЦИЈА НА ПРОФЕСИОНАЛНА UV /Builder/LED лампа за нокти со тајмер од брендот SUN 48W⬅️⚠️

❗❗СЕГА ДОСТАПНА ЗА САМО 2500 денари ❗❗

ПРОФЕСИОНАЛНА UV /Builder/LED лампа за нокти SUN 36W💅💅- НАЈНОВ МОДЕЛ

⛔⛔СЕГА ДОСТАПНА ЗА САМО 1700 денари

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Mirjana