Logo

NOMOS германски часовник

Број на оглас: 2810619 | Објавен на: 14.01.2019, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовниците се нови, Made in Germany, изработени од нерѓосувачки челик, со оригинална сопствена батерија, водоотпорни до 30m, сите стрелки се исправни и работат, најмалата црвена стрелка ги брои секундите. + кутија

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Е