Logo

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4x4

Број на оглас: 2811931 | Објавен на: 08.04.2019, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2,2 DCI 4X4 DPF 2006GODINA 100 kw EURO 4
registracija do 14.09.2019
So servisna kniska original kilometraza uvezen od Germanija

tel 070 232 956

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Mitre

Потврден огласувач