Logo

ZMAJ 135

Број на оглас: 2811969 | Објавен на: 11.02.2019, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Zmaj 135 proizveden 1995 godina za podetalni informacii na 071 970 465. Ekstra cena za ekstra masina pred sezona. Moze zamena.

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  mario