1 / 7
FORD 3000 SO DRLJACI ITNOO
3.300 €
Цената не е фиксна
31.10.2022 22:48

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

FORDOT E VO SOLIDNA SOSTOJBA DRLJACI 4ka.SKORO NOVI DOGOVOR OKOLU CENATA NA LICE MESTO

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

SIME
Потврден огласувач
078410374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам