Logo

PEUGEOT 207.cc 1.6.i ch.ch.ch

Број на оглас: 2813889 | Објавен на: 24.08.2019, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site davacki platen do registraci so full oprema ki ima site servisni vo ch ch ch cena za kesh zamena drugu cena

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  qamil

Потврден огласувач