1 / 5
Се продава или издава гаражи или магацин
34.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2020 12:20

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

100 m²

Магацинот е блиску до центар, позади Веро кисела вода околу 100м2 со имотен лист

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
075333073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам