Logo

VOLVO XC90 2.5T (210ks) Benzin plin

Број на оглас: 2814615 | Објавен на: 19.09.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Volvo

Модел: XC 90

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 154 kw / 209 ks

Цена: 7.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo xc 90 2.5 turbo 4X4 REG CELA GODINA uvezen od svajcarija 2004 godina benzin so nov plinski atestiran ured
vgradeni atestirani klima folii
vo odlicna sostojba napraven servis
kozhen enterier
Full oprema
EURO 4
CENATA E ZA KESH ZA zamena druga cena
MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO

  Кичево

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач