Logo

Golf4

Број на оглас: 2815014 | Објавен на: 14.04.2019, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 1999 cena 1450 reg do 10 2018 tel 070 208 986

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач