Logo

Kamin za parno

Број на оглас: 2819078 | Објавен на: 24.04.2019, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Каминот се продава заедно со циркулациона помпа и приклучоци до оџак.
Каминот е 100% во функција. Наменет е за греење со радијатори во повеќе простории.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 branko

Потврден огласувач