Logo

Dzip hyundai santa fe 4x4 dizel

Број на оглас: 2819747 | Објавен на: 19.07.2019, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hyundai santa fe 20 crdi ,4x4 vo super sostojba so oprema .registriran cela godina .komplet servisiran.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач