Logo

Деловен простор / Населба 8-ми Ноември Штип / 40м2

Број на оглас: 2819760 | Објавен на: 23.08.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 40 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во Населба 8-ми Ноември на најфреквентно место, близу новата пошта до паркот со површина од 40м2.

- Деловниот простор има 2 влеза (Влез 1 и Влез 3),
- се наоѓа на приземје со внатрешна висина од (3 метри) и
- има голем простор за паркинг.

Просторот може да биде повеќенаменски (канцеларии, деловни намени, производство, дистрибуција, сервиси, магацин, итн.).

По договор може да се промени изгледот на влезната врата, излогот.

Контакт: 079-219-864

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  -

Потврден огласувач