Logo

Bambus

Број на оглас: 2820197 | Објавен на: 23.01.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bambusi sadnici
(İzdrzlivi na - temperaturi )
PRAKAM İ PO KARGO ######

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 oglas2

Потврден огласувач