1 / 4
Digalki digalka 2ton 3ton
2.000 МКД
11.05.2023 15:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

2ton 2000 2.5ton 3500 3ton 5000 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Mirsad
Потврден огласувач
078284144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам